Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Videokurz - kreativní sada SURYA NAMASKAR

Ušij si své rukavice - kreativní sada je vytvořena tak, aby dle přiloženého tištěného návodu nebo s videokurzem, dokázal každý jednotlivec ručně ušít kožené rukavice s podšívkou nebo bez. Obsahem sady je základní výsek kožené rukavice (2 hlavní díly rukavice, 2 palce, 12 ks vložek), podšívka dle výběru, ruční jehla s trojhrannou špičkou, zažehlovací papír a návod.

Druhy ozdob – hladké bez ozdoby, česká ruční šňůrka, řecká šňůrka a francouzská šňůrka, ukončení ruční lem nebo slepý steh uvnitř rukavice – prosím dejte do poznámky k objednávce. Při výběru je třeba správně změřit velikost ruky, navolit typ podšívky, barvy kůže a nitě. Vše po shlédnutí videa zvládnete výběrem vpravo vedle fotografie. NOVĚ jsme pro Vás připravili velikost 5,5 pro mladé slečny! Cca od 11 let věku.

Cena: 2 999 Kč
Chcete-li pokračovat, je nutné přihlášení.
Galerie produktu

Náhled videa

 

Podle tohoto videokurzu si vlastnoručně ušijete ručně svoje rukavice dle přání. Šití rukavic není nic složitého zvládne je úplně každý. Krok za krokem se dozvíte celý postup šití rukavic, zdobení, a dokončení s podšívkou či bez. K šití nepotřebujete žádný šicí stroj, celý postup je ruční šití. Práce s rukavičkářskou kůží je zcela jiný pohled na kůži jako takovou, je velmi jemná, tažná, a proč? Jakmile šití dokončíte, a rukavice navléknete, musí se stát Vaší druhou „kůží“, a to zaručuje právě tažnost a měkkost této usně. Celý proces šití rukavic je něco neobvyklého, vystoupíte ze své komfortní zóny, využijete svou vlastní jemnou motoriku a trpělivost. Zažijete relax v podobě vlastní zkoušky, co Vy sami umíte. Věřte, že to umí úplně všichni, jen jsme to potlačili a zapomněli.

Nebojte se odvázat se, a vytvořit si něco naprosto unikátního, osobního s hodnotou stálosti a přenositelnosti. Ať pro Vás osobně, či jako dárek. První krátké video Vás provede celým kurzem. Pak je zcela na Vás si navolit v sekci „Kreativní sada“ Váš výrobek. Postupujte dle instrukcí, změřením ruky, výběru druhu a barvy usně (kůže), typem ozdoby a druhem podšívky a dokončení. 

Na konci celého procesu šití vzniknou VAŠE rukavice, se všemi dokonalostmi i drobnými nedostatky, ale budou Vaše a ojedinělé. Celá práce a finální produkt je ve Vašich rukách.

 

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru