Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Videokurz a kreativní sada SURYA NAMASKAR

Akce KUP TEĎ
K videokurzu je třeba si vybrat KREATIVNÍ SADU. Ušij si své rukavice - kreativní sada je vytvořena tak, aby dle přiloženého tištěného návodu nebo s videokurzem, dokázal každý jednotlivec ručně ušít kožené rukavice s podšívkou nebo bez. Obsahem sady je základní výsek kožené rukavice (2 hlavní díly rukavice, 2 palce, 12 ks vložek), podšívka dle výběru, ruční jehla s trojhrannou špičkou, zažehlovací papír a návod. Postupujte dle instrukcí, změřením ruky, výběru druhu a barvy usně (kůže), typem ozdoby, druhem podšívky a druhem dokončení.  Do poznámky  k objednávce napište druh rukavice, barvu, velikost, podšívku. Návod na změření velikosti vaší ruky najdete  zde   Druhy ozdob – hladké bez ozdoby, česká ruční šňůrka, řecká šňůrka a francouzská šňůrka. Ukončení rukavice - ruční lem nebo slepý steh uvnitř rukavice – prosím dejte do poznámky k objednávce. Při výběru je třeba správně změřit velikost ruky, navolit typ podšívky, barvy kůže a nitě. Vše po shlédnutí videa zvládnete výběrem vpravo vedle fotografie. NOVĚ jsme pro vás připravili velikost 5,5 pro mladé slečny cca od 11 let věku.
Cena: 1 990 Kč
Chcete-li pokračovat, je nutné přihlášení.
Galerie produktu

Náhled videa

 

Podle tohoto videokurzu si vlastnoručně ušijete svoje rukavice dle přání. Ruční šití rukavic není nic složitého a zvládne je úplně každý. Krok za krokem se dozvíte celý postup šití rukavic, zdobení a dokončení s podšívkou či bez. K šití nepotřebujete žádný šicí stroj, celý postup je ruční šití.

Práce s rukavičkářskou kůží je zcela jiný pohled na kůži jako takovou, je velmi jemná, tažná, a proč? Jakmile šití dokončíte a rukavice navléknete, musí se stát Vaší druhou „kůží“, a to zaručuje právě tažnost a měkkost této usně. Celý proces šití rukavic je něco neobvyklého, vystoupíte ze své komfortní zóny, využijete svou vlastní jemnou motoriku a trpělivost. Zažijete relax v podobě vlastní zkoušky, co Vy sami umíte. Věřte, že to umí úplně všichni, jen jsme to potlačili a zapomněli.

Nebojte se odvázat se a vytvořit si něco naprosto unikátního, osobního s hodnotou stálosti a přenositelností. Ať pro Vás osobně, či jako dárek. První krátké video Vás provede celým kurzem. Pak je zcela na Vás si navolit v sekci „Kreativní sada“ Váš výrobek. Postupujte dle instrukcí, změřením ruky, výběru druhu a barvy usně (kůže), typem ozdobydruhem podšívky a druhem dokončení. 

Na konci celého procesu šití vzniknou VAŠE rukavice, se všemi dokonalostmi i drobnými nedostatky, ale budou Vaše a ojedinělé. Celá práce a finální produkt je ve Vašich rukách.

 

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru