Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Rukavice na zakázku

Rukavice na zakázkuChci rukavice na míru

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

V této sekci se nacházíte proto, že jste zvolili osobní přístup a mou energii při tvorbě rukavic na zakázku, na míru, dle Vašeho osobního přání. Krok za krokem spolu projdeme Vaše přání na výrobu rukaviček. Osobní setkání je nejlepší, ale i ve formě video callu zvládneme spolu zhmotnit Vaše přání.

Změříme ruku, zjistíme do jaké kategorie Vaše ruka patří co do tvaru, délky prstů, šířky ruky anebo i případné disbalance (jakože i s postižením). Zvolíme vhodný materiál, a já vám vysvětlím jaký je na které druhy činností vhodný a proč a jak se v průběhu nošení chová, jak o něj pečovat apod.

Model, pokud máte vybrán, tak jej spolu technicky doladíme co do proveditelnosti a následné pohodlnosti v nošení. Druh šití, jeho podoba. Pokud budete chtít mít podšívku, tak Vám ráda doporučím a vysvětlím, v kterém období se využívá jaký druh. A především Vaše očekávání od splnění účelu podšívky. Jakmile rukavičky sestavíme, je na čase si ujasnit, vše výše uvedené, protože některé operace jsou v průběhu výroby neměnné.

Výroba rukavic na zakázku
Hotové rukavice na míru
Dárkové balení rukavic
Speciální rukavice
Poptávka

Kontaktujte nás ohledně dotazů k vaší zakázce nebo obchodních návrhů, ozveme se vám zpět.