Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Sdílená dílna

 

Sdílená dílnaPoptat sdílenou dílnu

V dobříšské tvz. „Sdílené dílně“ můžete vzít nápady na tvorbu, výrobu či opravu věcí do vlastních rukou. Všechno potřebné vybavení si můžete v dílně vyzkoušet a vypůjčit. A samozřejmostí je, že vám se vším ráda pomůžu a poradím.

Jak to u mě v dílně přizpůsobené k výrobě rukavic chodí? I sem můžete vzít své děti a pustit fantazii jejich nápadům. Dětské workshopy jsou u mne možné a vítané.

V dílně si můžete zkusit práci na všech dostupných strojích, které jsou určeny pro výrobu rukavic a menších kožedělných výrobků, práce s textilem a dalšími materiály k této výrobě. Pro větší projekty je třeba donést si vlastní materiál, jinak ale můžete využít odřezků z kůží, kusy textilu a různých drobných doplňků k výrobě (gumy, stužky, knoflíky, porty, popruhy nitě, bavlny, různé aplikace). V dílně je velký pracovní stůl, je možné do prostoru uprostřed postavit ještě jeden další. Pro děti mám připravený tvz.dětský plotr BIGSHOT kde si každé dítko samo vyzkouší "vyseknutí" ozdoby. V mé dílně je možnost ohřát si jídlo, udělat si kávu nebo čaj, k dispozici lednice, toaleta apod.

Strojní vybavení dílny jsou rukavičkářské stroje štep, lak, dána jednonitná, dánka dvounitná, stroj našití textilu s ořezem (podšívky, lycra). Pro textilní výrobu je zde rovný stroj Minerva, Juki, Rimoldi 3 nitný overlock s ořezem, coverlock dvounitný Kansai,. Stroj na přišití gumy, a vyšívací na kůži, rovné šití. Připravené tu pro vás jsou také základní spojovací materiály, lepidla, drukovačka, žehlicí stůl na rukavice. Nedílnou součástí dílny je ruční lis na ražbu a výsek drobných ozdob ovládaný pákou.  Dále u mě najdete sedlářaského koníka, rukavičkářského oslíka pro ruční šití rukavic, neomezanou škálu vysekávacích ozdobných želízek všech možných tvarů.

Možností k Vašemu „vyblbnutí“ či profesionálním nápadům, je mnoho. Neváhejte nahlédnout do kouzla práce s kůží, případně textiliemi.

Cena dohodou dle konkrétního požadavku, a hodin využití dílny.

Více informací na telefonu: +420 603 503 022 nebo na info@mojerukavice.cz

 

Poptávka

Kontaktujte nás ohledně dotazů k Vaší zakázce nebo obchodních návrhů, ozveme se vám zpět.

 
Napsali o mně