Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Kreativní sada "Ušij si své rukavice" DIY BEZPRSTOVÉ 7,5 -B/R

Novinka

SADA JE JIŽ PŘIPRAVENA , - BEZPRSTOVÉ / ŠOFERKY / K OUTFITU - CELODENNÍMU NOŠENÍ

Kreativní sada je vytvořena tak, aby dle přiloženého návodu dokázal každý jednotlivec ručně ušít kožené vycházkové rukavice s podšívkou nebo bez.

Obsahem sady je základní výsek kožené rukavice z materiálu jehnětina (2 hlavní díly rukavice, 2 palce, 12 ks vložek lemovka pásek na zapnutí na hřbetu ruky nebo patky k zanutí opatřeny drukem, ruční jehla s trojhrannou špičkou a návod odesílám emailem. (Návod lze také objednat formou videa).

Při výběru je třeba změřit velikost ruky, navolit typ, barvy že a nitě (uni/kontra), - vše poznamenat do objednávky.

Cena: 990 Kč
Galerie produktu

VELIKOST 7,5 - KOMBINACE ČERNÉ S ČERVENOU JEHNĚTINOU

 

Tento kurz navazuje na základní kurz Ušij si své rukavice. Zde si hravě ušijete bezprstová fashion rukakavice v různých barvách. Uzavření jsem vyřešlila za Vás, pásek, nebo patky obdržíte již opatřeny drukem. Už jen všijete a můžete zapnout na hřbetu ruky. Součástí této sady je lemovka, což je proužek kůže, se kterým olemujete otvor na hřbetu ruky a zápěstí. Vše ostatní je stejné, 12 ks - KRÁTKÝCH vložek - zde rozdíl je, nešijete do špičky prstu - nýbrž olemujete okraje otvorů pro prsty. Barvu nitě napište do poznámky k objednávce, zatím nezle na konfiguraci navolit.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru