Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice TRIKONA

Novinka

Slušivý dámský model s jemným, zlatavě žlutým prošíváním hřbetu rukavice na velurovém základu vrchního dílu. Stejně tak část palce je v tomto provedení. Zakončeny jsou zlatožlutým lemováním. Strojně šité.

Rukavice jsou vyrobeny z jemné kozlečiny olivové barvy. Uvnitř může být vlněná či kašmírová podšívka. Navolte si vlastní barevnou kombinaci a zadejte do poznámky k objednávce. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tyto rukavice je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky.

Kód produktu: 814-2105
Kolekce: Dámská
Materiál: Kozlečina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném odstínu barev. Pro výběr použijte stránku barevnice kde do objednávky stačí opsat kódy Vámi vybraných barev. Lze použít i materiál teletina mimo PECCARY a šmašle. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru