Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Konfigurátor - ÉKAHASTA dámské - strojní šití

Novinka

Navolte si vlastní rukavice, tento unikántní kofigurátor Vám umožní si krok po kroku navolit své vlastní rukavice. Od základního výběru barvy na jednotlivých částech rukavice - dlaň, hřbet, palec dále druhu materiálu, šití a podšívky. Součástí Vaší volby je i barva nitě. Konfigurátor je určen pro jedinečnou klasickou formu vycházkové rukavice dámské a pánské, se základními čtyřmi varianty ozdoby.

Neotřelá klasika v kozlečině či jehnětine vyniká svou jemností tohoto materiálu. Sportovní eleganci získáte v robustní, ale zároveň velmi měkké teletině či jelenu. Dokonalý luxus Vašich rukou zajistí exotická useň PECCARY. Tato vyjímečná surovina pocházejíci z prasat v Peruánských džunglích, se vyznačuje  svou charakteristickou  vlastností - extraměkkost, houbovitost a až doživotní stálost. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Je nezbytné dodržet postup měření ruky.

Kód produktu: 814-9273
Kolekce: Dámská
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Vyplněním formuláře POPTÁVKA, Vám zašleme doplňující informace k detailu zakázky.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru