Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Vlastní rukavice na přání

Zakoupením dárkového poukazu věnujete originální dárek na zakázkové ušití jednoho páru vycházkové (hobby) kožené rukavice dle vlastního přání tzv."na ruku". 

V hodnotě 4500 Kč si můžete nechat vyrobit rukavice z materiálu jehnětina, kozlečina, jelen, a teletina. Model rukavice si určíte sami, nebo si můžete vybrat u mne v rozsáhlé kolekci modelů na e-shopu či přímo u mne v dílně. Délka rukavice (viz měření ruky) je do poloviny předloktí. U hobby rukavic jsou to vesměs všechny druhy kromě dlouhé šermířské rukavice s dlouhou manžetou.

V hodnotě 6500 Kč si můžete nechat vyrobit rukavice z materiálů Peccary, Šmašle (kožešina), Carpincho. Model a délku rukavice si zde určete bez omezení. Do této hodnoty spadají rukavice technologicky náročné anebo extra dlouhé třeba až k rameni. Nebo si můžete zadat 2 páry, viz dárkový poukaz v nižší hodnotě. Volba je na Vás.

Přejete si na poukaz doplnit jméno osoby, které chcete poukaz věnovat? Jméno uveďte do poznámky těsně před dokončením objednávky. Pokud si nebudete vědět rady neváhejte mne kontaktovat pomocí poptávkového formuláře nebo na email: lindao.gloves@gmail.com, eventuálně zavolejte na tel.: +420 603 503 022Vždy Vám ráda poradím.

Galerie produktu

 

Zvolte si, jak chcete poukaz obdržet, zda v elektronické podobě či fyzicky vytištěný poštou. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vystavení.

Pokud si přejete zaslat poukaz elektronicky , zvolte v kroku výběr dopravy - osobní převzetí a do poznámky dopiště zasání na email. Poukaz Vám vyplním a zašlu emailem.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru