Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice APANA

Pánská klasika se představuje v tradičním modelu s rozparkem v dlani a ruční českou výšivkou na hřbetu rukavice. Střih je úzký kolem zápěstí ruky, rozparek zajistí pohodlné oblečení rukavice. Ručně šité.

Vyrobeny jsou z měkké jelení kůže, což je materiál z divokého zvířete, který se vyznačuje velkou odolností proti rozstržení. Provedením v tradiční klasice v kombinaci s ručním šitím budete mít "divokou eleganci" na ruce. Měkká kašmírová podšívka uvnitř také poskytuje útulné teplo v zimních teplotách. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-1557
Kolekce: Pánská
Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo PECCARY a šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru