Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Bezprstové v sadě "Ušij si své rukavice" navolte si sami

Novinka

Kreativní sada je vytvořena tak, aby dle přiloženého návodu dokázal každý jednotlivec ručně ušít kožené vycházkové rukavice s podšívkou nebo bez.

Obsahem sady je základní výsek kožené rukavice z materiálu jehnětina (2 hlavní díly rukavice, 2 palce, 12 ks vložek lemovka pásek na zapnutí na hřbetu ruky nebo patky k zanutí opatřeny drukem, ruční jehla s trojhrannou špičkou a návod odesílám emailem. (Návod lze také objednat formou videa).

 

Při výběru je třeba změřit velikost ruky, navolit typ  barvy že a nitě (uni/kontra),  - vše poznamenat do objednávky. Pokud SVOU oblíbenou barvu nenajdete, neváhejte mne kontaktovat, v tuto chvíli mám více barev, které nejsou zde všechny nafoceny. Napište mi rychlou SMS, nebo email - 603503022 nebo na info@mojerukavice.cz

Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

Tento kurz navazuje na základní kurz Ušij si své rukavice. Zde si hravě ušijete bezprstová fashion rukakavice v různých barvách. Uzavření jsem vyřešlila za Vás, pásek, nebo patky obdržíte již opatřeny drukem. Už jen všijete a můžete zapnout na hřbetu ruky. Součástí této sady je lemovka, což je proužek kůže, se kterým olemujete otvor na hřbetu ruky a zápěstí. Vše ostatní je stejné, 12 ks - KRÁTKÝCH vložek - zde rozdíl je, nešijete do špičky prstu - nýbrž olemujete okraje otvorů pro prsty. Barvu nitě napište do poznámky k objednávce, zatím nezle na konfiguraci navolit.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru