Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

TRIGUNA 3v1 dámské rukavice, návlek a tunel

Novinka

Triguna, tři významy v jednom modelu vám přináší kombinace jemné usně s pružným návlekem, který je spojený s rukavicí. Rukavice doplňuje tunel - návlek na krk s knoflíčky v barvě rukavic. Strojní šití.

Rukavice jsou vyrobeny z jehnětiny s kašmírovou podšívkou. Tři významy: rukavice, návlek prodlužující délku až nad loket dle potřeby a tunel na krk, který je součástí modelu. Náplet je s žebrováním v gramáži 550 g/m2, složení 95 % bavlna a 5 % elastan. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Rukavice je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky.

Kód produktu: 814-2107
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina

 

Tento produkt lze objednat i v jiném odstínu barev. Pro výběr použijte stránku barevnice, kde do objednávky stačí opsat kódy vámi vybraných barev. Nelze použít jiný druh materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru