Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice RASA

Novinka

Sportovně laděný model v kombinaci barev koňak a green olive se stone efektem úpravy lícu kůže na hřbetu rukavice. Barevně laděné meziprstí u ukazováku rukavici posouvá na výjimečnou úroveň. Rukavice jistí pásek s drukem, v zápěstí je gumička. Barevnost můžete zvolit dle sebe, uveďte do poznámky k objednávce. Kontra či uni barvy. Strojně šité.

Kombinace materiálů jehnětina s kozlečinou, uvnitř najdete kašmírovou či vlněnou podšívku, kterou si můžete vybrat v rozbalovacím okně. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší tvar a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky.

Kód produktu: 814-2103D
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném odstínu barev. Pro výběr použijte stránku barevnice kde do objednávky stačí opsat kódy Vámi vybraných barev. Lze použít i materiál teletina mimo PECCARY a šmašle. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru