Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice JANTRA

Novinka

Ručně šitá "klasika" je model Jantra, doplněný trojřadou francouzskou ruční výšivkou. Rukavice jsou zakončené viditelným ručním lemem. Nestárnoucí klasický střih, který z módy jen tak nevyjde.

Rukavice jsou vyrobeny v kombinaci jehnětina s kozlečinou, s kašmírovou hřejivou podšívkou velmi jemnou na dotek. Zde si můžete navolit vlastní kombinace uni nebo kontra barev. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší tvar a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů je možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 814-2102
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném odstínu barev. Pro výběr použijte stránku barevnice kde do objednávky stačí opsat kódy vámi vybraných barev. Nelze použít jiný druh materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru