Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice DHÁRNA

Novinka

Výsostná kombinace dvou unikátních druhů šití, kterým je ruční šití se strojním šitím štep. Kontrast dvou barev a klasický střih doplňuje model jemnou jednořadou francouzskou ruční výšivkou. Ruční šití.

Rukavice jsou vyrobeny z jehnětiny v kombinaci s kozlečinou, s kašmírovou hřejivou podšívkou, zakončené ruční obšívkou. Zde si můžete navolit vlastní kombinace uni nebo kontra barev. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 814-2101
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném odstínu barev. Pro výběr použijte stránku barevnice kde do objednávky stačí opsat kódy Vámi vybraných barev. Nelze použít jiný druh materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru