Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice KEVALA

Kombinace barev olivově zelené  na hřbetru rukavice s tmavým koňakem v dlani. Malý otvor na rukavici s jemnými perforacemi a výšivkou posunuje model do úrovně netradiční klasiky.  Ruce muže mohou být oblečeny i do netreadičního stylu rukavic. Jsou bezpodšívkové. Barevnou kombinaci si můžete navolit sami, nebo zůstat u jednobarevného provedení tón v tónu. Lze kombinovat hladkou stranu kůže s obrácenou velurovou stranou. Fantazii se meze nekladou.

Vyrobeny jsou z velmi měkké a poddajné Nappa jehnětiny, v užším střihu kolem zápěstí. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo PECCARY a šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru