Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice VÁJU Glazé

Pánské kožené rukavice jsou v podobě elegantní klasiky nedílnou součástí mužského šatníku. Tento model si oblíbili motorkáři. V provedení "light rukavice" svým významem vystihuje  schopnost ovládat motorku a vše na ní bez ohledu na to zda rukavici sudnáme z ruky nebo ne. Jsou strojně šité  bezpodšívky. Jedná se o limitovanou edici z této usně. Galzé je charakteristická svou rubovou stranou ve světlé barvě. Glazé pouze v unikátní černé barvě.

Vyrobeny jsou z velmi měkké a poddajné Glazé  jehnětiny, v užším střihu končící těsně pod zápěstím s rozparkem . Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Galerie produktu

 

Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru