Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice NATARAJ

Novinka

Rádi byste něco "extra", ale aby zůstal zachován styl tradičního modelu? Přesně pro vás jsou tyto klasické pánské rukavice s ručními řeckými šňůrkami. V zápěstí jsou doplněny broušeným páskem okolo konce rukavice. Rozparek na straně jemně otevírá pohled do rukavice. Ručně šité.

Vyrobeny z luxusní extra jemné jehnětiny. V provedení bez podšívky, aby se pokožka rukou mohla dotýkat sametového rubu usně. Můžete si ale zvolit hřejivou kašmírovou podšívku nebo čisté hedvábí. Variace barev vám zajistí originalitu. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model si můžete nechat vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší tvar rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů je možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-2139
Kolekce: Pánská
Materiál: Jehnětina

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo PECCARY a šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru