Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice NATARAJ

Novinka

Rádi by jste něco "extra", ale aby se nenarušil styl tradičního modelu? Je zde tady pro Vás klasická pánská rukavice, ručně šitá s řeckými ručními šňůrkami v zápěstí doplněna broušeným páskem kolem konce rukavice, rozparek na straně jemně otvírá pohled do rukavice.

Vyrobeny z luxusni extra jemné jehnětiny zde v provedení bezpodšívky, kde se kůže dotýká sametového rubu usně. Velmi dobře se nese ve spojení s kašmírovou podšívkou, nebo čistým hedvábím. Variace barev vám zajistí originalitu. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Zde je možné vyrobit i střihu francouzského, který řeší štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-2139
Kolekce: Pánská
Materiál: Jehnětina

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo PECCARY a šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Vyplněním formuláře POPTÁVKA, Vám zašleme kalkulaci s termínem dodání.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru