Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice ÓDŽAS L

Novinka

Dámské Peccary rukavice v kombinaci jemné jehnětiny v dlani a Peccary na hřbetové části. Zdobeny českou ruční šňůrkou. Model je podšívkový, pro zimní období kašmír, vlna či stylové čisté hedvábí. Okolo zápěstí je lemování drobnou paspulkou. Ručně šité. Navolte si vlastní kombinaci barev.

Vyrobeny z Peccary kůže pocházející z prasat žijících v peruánských džunglích. Rukavice se vyznačují svou stálostí a udržitelností při vašem nošení. Jejich extra měkkost a zároveň houbovitost zaručuje neuvěřitelnou pevnost materiálu. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tyto rukavice je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 814-2162
Kolekce: Dámská
Materiál: Peccary
Podšívka: S podšívkou

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Možnost výběru barvy: opište kód do poznámky

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru