Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice ŠANKARA

Novinka

Ušlechtilé Peccary pánské rukavice v netradičním modelu šoférky, obohaceny o průplety ze stejného materiálu, ale z rubové části. Na hřbetu rukavice je ručně prošitý jemný pásek, perforace zajištuje prodyšnost modelu. Ručně šité. K Peccary není co dodat lze nazvat "Ferrari" mezi rukavicemi. Zažijte jedinečný okamžik v tomto modelu. Zaručuji vám, nebudete je chtít sundat.

Vyrobeny z Peccary kůže pocházející z prasat žijících v peruánských džunglích. Vyznačují se svou stálostí a udržitelností při nošení. Peccary se šijí výhradně ručně. Jejich extra měkkost a zároveň houbovitost zaručuje neuvěřitelnou pevnost materiálu. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice. Kompletní barevnice Peccary zde.

Kód produktu: 811-2173
Kolekce: Pánská
Materiál: Peccary
Podšívka: Bez podšívky
Galerie produktu

 

Tento produkt nelze objednat v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Aktuální barvy si prosím ověřte telefonicky,
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru