Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice- PADMA TOUCH

Novinka

Chcete kontrolovat  váš mobil v rukavicích? Tento model vám zajistí ovládat mobil bez sundání  rukavic. Na ukazováku a placi celého páru je našita useň (kůže) s úpravou, která umožňuje tuto funkci. Klasika forever, jak říká klasik. V podobě ručně šitých rukavic s kašmírovou podšívkou a jednoduchou ručně vyšívanou ozdobou. Kombinaci barev nechám na vaši fantazii. 

Neotřelá klasika v kozlečině či jehnětine vyniká svou jemností tohoto materiálu. Sportovní eleganci získáte v robustní, ale zároveň velmi měkké teletině či jelenu. Dokonalý luxus vašich rukou zajistí exotická useň PECCARY. Tato výjimečná surovina pocházejíci z prasat v Peruánských džunglích se vyznačuje svou charakteristickou vlastností - extra měkkost, houbovitost a až doživotní stálost. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Prosím uveďte do poznámy k objednáce, kde chcete mít umístěné  ovládání a na kterých prstech. A kombinaci barev.

Kód produktu: 812-2180
Galerie produktu

 

Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme doplňující informace k detailu zakázky. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru