Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámská kožená rukavice GOLFOVÁ - Summer

Novinka

Letní dámská golfová rukavice v barvě slonové kosti a se starorůžovou barvou lemování. Netradiční tvar této golfky podtrhuje kontrastní kombinace barev a výstuha na bříšku dlaně, která zajistí pohodlné držení golfové hole. Na hřbetu rukavice je vytvořen jemný výkroj spojený malým drukem. Klasika ve formě letního modelu. Do objednávky prosím uveďte LEVÁ nebo PRAVÁ.

Vyrobena z jemné jehnětinky. Barevnou kombinaci rukavice si můžete navolit dle vlastní chuti, nebo ji nechat jednobarevnou. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Magentová jako je na vyobrazení v barevnici není, ale najdete ji v sekci „kůže“ a dopište ji do poznámky k objednávce. Pokud v sekci „kůže“ najdete svůj další odstín, neváhejte jej připsat do objednávky.

Kód produktu: 813-2171
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru