Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice ANŽALÍ

Noblesní dámské GLAZÉ rukavičky s květinovou perforací vás přenesou zpět do minulosti. Jemný rozparek na hřbetu umožní příjemné vklouznutí ruky do rukavice. Model doplňuje variabilní pásek kolem zápěstí, který tam může být a nemusí. Bezpodšívkové. Uvnitř rukavice ucítíte mimořádnou jemnost rubové části k vaší pokožce. Strojně šité.

Na rukavice je použita jasná Glazé jehnětina v základní černé barvě a s charakteristickým světlým rubem kůže. Rukavice je možné navolit i v jiném odstínu jehnětiny. Pásek okolo zápěstí si můžete vybrat v barvě, která je vám příjemná. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Lze vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení střihu a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Kód produktu: 813-2165
Kolekce: Dámská
Materiál: Jehnětina
Podšívka: Bez podšívky

 

Tento produkt nelze objednat v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru