Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice ANŽALÍ

Zpět do minulosti, může se zdát v představě tohoto modelu, který evokuje tento pocit. A čím ? Volba materiálu je zcela jasná GLAZÉ rukavičky s charakteristickým světlým rubem kůže.Květinové perforace dodávají modelu noblesní vzhled a jemný rozparek na hřbetu ruky umožní příjemné vklouznutí do vnitř rukavic. Celý model je doplněn variabilitou pásku kolem zápěstí, která tam může být a nemusí. Sami si jej navolte v barvě která Vám je příjemná. Standardně je dodávána jedna barva, je však možné si navolit variant kolik jen chcete.Model je bezpodšívkový v základní černé barvě v Glazé provedení , ale je možné jej i navolit v jiném odstínu jehnětiny. Strojně šitá.

Na rukavice je použita Glazé  jehnětina, uvnitř ucítíte jemnost rubové části s vaší pokožkou, zdobeno páskem a výraznými květinovými perforacemi. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Zde je možné vyrobit i střihu Francouzského, který řeší štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Kód produktu: 813-2165

 

Tento produkt nelze objednat v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Vyplněním formuláře POPTÁVKA, Vám zašleme kalkulaci s termínem dodání.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru