Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice KAPOTAS

Novinka

Honosná Peccary pánská rukavice v netradičním modelu. Rozparek na hřbetu je uzavřený ručně lemovanou patkou s drukem. Gumička nad rozparkem zajištuje jemné stažení vrchního dílu. Celý model je olemován a podšit kašmírovou pletenou podšívkou, která celý luxus završuje svou hřejivostí a jemností. Ručně šité.

Vyrobeny z Peccary kůže z prasat žijícich v peruánských džunglích. Vyznačují se svou "forever" stálostí a udržitelností při vašem nošení. Peccary se šijí výhradně ručně. Jejich extra měkkost a zároveň houbovitost zaručuje neuvěřitelnou pevnost materiálu. Rukavice jsou klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Lze si je nechat vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší tvara delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů je možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-2130
Kolekce: Pánská
Materiál: Peccary
Podšívka: S podšívkou

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Možnost výběru barvy: opište kód do poznámky

PKR001
Black
PKR002
Brown
PKR003
Cork
PKR008
Purple
PKR009
Lilac
PKR011
Steal
PKR012
Navy
PKR013
Light Brown
PKR014
Red
PKR015
Yellow

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru