Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice KAPOTAS

Novinka

Honosná Peccary pánská rukavice v netradičním modelu s rozparkem na hřbetu uzavřeným ručně lemovanou patkou s drukem. Gumička nad rozparkem zajištuje jemné stažení vrchího dílu. Celý model je olemován a podšit kašmírovou pletenou podšívkou, který celý luxus dozavrší svou hřejivostí a jemností. Ručně šitý.

Vyrobeny z Peccary kůže, pocházající z prasat žijícich v peruánských džunglích, vyznačují se svou "forever" stálostí a udržitelností při Vašem nošení. Peccary se šijí výhradně ručně. Jejich extra měkkost a zároveň houbovitost zaručuje neuvěřutelnou pevnost materiálu. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Zde je možné vyrobit i střihu francouzského, který řeší štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-2130
Kolekce: Pánská
Materiál: Peccary
Podšívka: S podšívkou

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Vyplněním formuláře POPTÁVKA, Vám zašleme kalkulaci s termínem dodání.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Možnost výběru barvy: opište kód do poznámky

PKR001
Black
PKR002
Brown
PKR003
Cork
PKR008
Purple
PKR009
Lilac
PKR011
Steal
PKR012
Navy
PKR013
Light Brown
PKR014
Red
PKR015
Yellow

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru