Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice GEDUCHI

Letní dámské rukavice vhodné do auta nebo jen tak k ochraně rukou před sluncem a vnějšími vlivy počasí. Ozdobeny výrazným výkrojem, jemnou perforací a výšivkou. Jsou bez podšívky, abyste cítili dotek vaší pokožky s reálnou kůží rukavičky. Jemné uzavření hřbetu zajišťuje šněrování, které si můžete libovolně utáhnout či uvolnit. Hořčicově žlutou jehnětinu doplňuje světle modrý nubuck na lemování, v prostoru mezi prsty a na šněrování. Strojně šité.

Na rukavice je použita velmi příjemná jehnětina. Možnost kombinace barev dle vašeho přání. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Může mít i francouzský střih, který má štíhlejší - užší provedení a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Kód produktu: 813-2168
Kolekce: Dámská
Materiál: Jelenina
Galerie produktu

 

Tento produkt nelze objednat v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru