Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Dámské kožené rukavice GEDUCHI

Variabilita kombinace barev s jemnou výšivkou a  stejný tón barvy lemování včetně šněrování na hřbetu rukavice. Variace letního modelu do auta nebo jen tak k ochraně rukou před sluncem, a vnějšími vlivy počasí. Jsou bez podšívkové, aby jste cítili dotek Vaší pokožky s reálnou kůží rukavičky. Zdobení je  formou jemné perforace květin s výšivkou.Šněrování doplňuje jemně uzavření  hřbetu rukavice dle vlastní volby utažené  či volné , místo pevného pásku s drukem. Strojně šité. Model je vyroben z  hořčicově žluté  jehnětiny  s jemně modrým nubuckem. 

Na rukavice je použita jehnětina, uvnitř ucítíte jemnost rubové části s vaší pokožkou, zdobeno perforací  a výrazným výkrojem. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Zde je možné vyrobit i střihu Francouzského, který řeší štíhlejší - užší provedení střihu rukavice a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Kód produktu: 813-2168
Kolekce: Dámská
Materiál: Jelenina
Galerie produktu

 

Tento produkt nelze objednat v jiném materiálu. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Vyplněním formuláře POPTÁVKA, Vám zašleme kalkulaci s termínem dodání.
Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru