Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Konfigurátor - PADMA pánské - ruční šití

Novinka

Navolte si vlastní rukavice. Tento unikántní kofigurátor vám umožní si krok po kroku navolit své vlastní rukavice. Od základního výběru barvy na jednotlivých částech rukavice - dlaň, hřbet, palec, dále druhu materiálu, šití a podšívky. Součástí vaší volby je i barva nitě. Konfigurátor je určen pro jedinečnou klasickou formu vycházkové rukavice dámské a pánské, se základními pěti druhy ozdob. Chcete ovládat váš mobil v rukavicích? Prosím uveďte do poznámy k objednáce, kde chcete mít umožněno ovládání a na kterých prstech.

Neotřelá klasika v kozlečině či jehnětine vyniká svou jemností tohoto materiálu. Sportovní eleganci získáte v robustní, ale zároveň velmi měkké teletině či jelenu. Dokonalý luxus vašich rukou zajistí exotická useň PECCARY. Tato výjimečná surovina pocházejíci z prasat v Peruánských džunglích se vyznačuje svou charakteristickou vlastností - extra měkkost, houbovitost a až doživotní stálost. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Je nezbytné dodržet postup měření ruky. U některých modelů možnost změny barvy nitě viz barevnice.

Kód produktu: 812-9348
Kolekce: Pánská
Galerie produktu

 

Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce Balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme doplňující informace k detailu zakázky. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru