Tradiční řemeslo ukázané v ručně šitých rukavicích.

Pánské kožené rukavice ARDHA

Pánská klasika se představuje v tomto tradičním modelu s rozparkem v dlani a ruční českou výšivkou na hřbetu rukavice. Střih je úzký kolem zápěstí ruky, rozparek zajistí pohodlné oblečení rukavice. Strojně šité.

Vyrobeny jsou z měkké jelení kůže, což je materiál z divoké zvěře, který je velmi odolný proti roztržení. Model převedený na tradiční klasiku v kombinaci s vrchním strojním šitím vytváří rukavice na každou příležitost. Měkká kašmírová podšívka uvnitř také poskytuje útulné teplo v zimních teplotách. Rukavice je klasického evropského střihu pro standardní měření rukou. Tento model je možné vyrobit i ve francouzském střihu, který má štíhlejší - užší provedení a delší prsty. Je nezbytné dodržet postup měření ruky

Kód produktu: 812-9348
Kolekce: Pánská
Materiál: Teletina
Galerie produktu

 

Tento produkt lze objednat i v jiném materiálu dle výběru mimo PECCARY a šmašle/kožešina. Lze také objednat v luxusní krabičce. Zaškrtněte při výběru možností v položce balení. Po vyplnění formuláře POPTÁVKA vám zašleme kalkulaci s termínem dodání. Nebo nám zavolejte na telefon: +420 603 503 022 a vše spolu domluvíme.

Rukavice na zakázku (na míru), s osobním přístupem a péčí rukavičkářky Ludmily.

Hledáte více než-li nákup na e-shopu? Potřebujete poradit? Chcete rukavice na míru?

Chci rukavice na míru